HSM 400

PARAMETRY URZĄDZENIA

WYMIARY W200*H238*D70 MM
NAPIĘCIE 12 V DC
MOC 4 W
GŁOŚNOŚĆ <35 DB A
POJEMNOŚĆ WKŁADÓW 200ML
WAGA 2.7 KG
KUBATURA AROMATYZACJI 300-400 M3
WBUDOWANY WENTYLATOR ORAZ
WEJSCIE DO KLIMATYZACJI
KOLOR CZARNY, BIAŁY
GWARANCJA 12 MIE SIĘCY
WYKONANY Z AKRYLOWEGO
PANELU ORAZ METALU

 

HSM-800

PARAMETRY URZĄDZENIA

WYMIARY W361*H330*D83 MM
NAPIĘCIE 12 V DC
MOC 10 W
GŁOŚNOŚĆ <35 DB A
POJEMNOŚĆ WKŁADÓW 500ML
WAGA 5,3 K G
KUBATURA AROMATYZACJI 800M3
WBUDOWANY WENTYLATOR ORAZ
WEJSCIE DO KLIMATYZACJI
KOLOR CZARNY, BIAŁY
GWARANCJA 12 MIE SIĘCY
WYKONANY W 100% Z MET ALU

DYFUZORY ZAPACHOWE

Marketing zapachowy to świetne narzędzie, dzięki któremu poprawisz wyniki ze sprzedaży Twojego przedsiębiorstwa oraz wskaźniki takie jak subiektywna ocena klientów czy deklarowana chęć powrotu. Rozpylenie przyjemnego zapachu w miejscach związanych z prowadzoną przez Ciebie działalnością to także świetny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki oraz budowanie przyjaznej atmosfery w miejscu pracy, natomiast urządzeniem, które pomoże Ci zrealizować ten cel jest dyfuzor zapachów dostępny w przygotowanej przez nas ofercie.

Dyfuzory zapachowe są przeznaczone do emisji kompozycji zapachowych w wybranych przez Ciebie wnętrzach. Używanie ich pozwala zatem cieszyć się subtelną wonią roztaczającą się w określonych pomieszczeniach, a to niesie za sobą szereg korzyści. Przede wszystkim ładny zapach wprawi Cię w dobry nastrój oraz w pozytywny sposób wpłynie na Twoją efektywność. Ponadto dyfuzory zapachowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane w miejscach takich jak sklepy, konferencje, punkty sprzedażowe czy promocyjne.

POZNAJ OFERTĘ DYFUZORÓW ZAPACHOWYCH

Jako że naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji klientom, z dużą starannością komponujemy asortyment naszego sklepu, tak aby znalazły się w nim wyłącznie produkty wysokiej jakości. Dyfuzory zapachowe dostępne w przygotowanej przez nas ofercie posiadają ponadprzeciętnie korzystne parametry techniczne. Ich dużym atutem jest cicha praca, dzięki czemu używanie ich nie będzie rozpraszać, a zapach rozproszony za ich pomocą zrelaksuje Cię oraz zniweluje codzienny stres.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dyfuzorów zapachowych HSM Aroma Air. Znajdziesz w niej najlepsze jakościowo urządzenia, które dzięki swojej pracy - w zależności od miejsca, gdzie zostaną zainstalowane - pomogą zbudować w nim niezwykłą atmosferę sprzyjającą rozwijaniu się lub w pozytywny sposób przełożą się na wielkość sprzedanych produktów. Pragniemy także podkreślić, że dyfuzory zapachów zawarte w naszym asortymencie są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.

KONTAKT

Użyj formularza kontaktowego lub napisz do nas bezpośrednio. Prześlemy Ci ofertę lub odpowiemy na pytania.

 

HSM Aroma Air & PERFUMERY HUB

ul. Słowackiego 10

40-093 Katowice

Woj. Śląskie

Telefon:

+48 694 941 900

E-mail:

office@hsmaromaair.pl
 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Prawa autorskie © 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zaprojektowane przez Divine Design.